::: Strona główna ::: V liga ::: KP BrzyskoRol ::: Młodzież ::: Zaloguj ::: Rejestracja ::: Redakcja ::: Galeria 28.11.2014
Zakończenie rundy jesiennej

Podsumowali jesień

Spotkanie dwóch zespołów Brzysko-Rolu - seniorów i juniorów młodszych, w siedzibie PRP Brzysko-Rol zakończyło oficjalnie piłkarską jesień w naszym klubie. Z zaproszenia władz klubu skorzystało kilkudziesięciu piłkarzy, trenerzy oraz kierownictwo zespołu. Teraz piłkarzy czeka przerwa w treningach, która potrwa do 5 stycznia, wtedy to zawodnicy spotkają się na pierwszych zajęciach i poznają szczegółowy plan treningów i sparingów.

Zdjęcia z sobotniego meczu

Zdjęcia z meczu w Radziejowie

Na stronie internetowej Gazety Pomorskiej obejrzeć można zdjęcia z meczu 16. kolejki pomiędzy Startem Radziejów a  Brzysko-Rolem Brzyskorzystewko.

Zdjęcia z meczu tutaj

Jesteśmy z Wami już sześć lat

Serwis www.brzysko-rol.pl obchodzi dziś swoje 6. urodziny!!! Dokładnie sześć lat temu, 16 listopada 2008 r., uruchomiliśmy oficjalny serwis Klubu Piłkarskiego Brzysko-Rol Brzyskorzystewko, w obecnym jego wydaniu.

Start Radziejów - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1:0 (0:0)

Zdecydował karny w 92. minucie

Podczas meczu inaugurującego sezon ligowy pomiędzy Brzysko-Rolem a Startem Radziejów, w Brzyskorzystewku bezbramkowy remis utrzymywał się do 90. minuty a w doliczonym czasie gry o zwycięstwie naszych przesądził Łukasz Janicki. Wczoraj w Radziejowie sytuacja była podobna, tyle że tym razem górą byli rywale, którzy w doliczonym czasie gry wykorzystali rzut karny i zwyciężyli 1:0. Porażką zatem nasi kończą jesienne zmagania w V lidze, zajmując po szesnastu kolejkach 6. miejsce w tabeli ze stratą 10 punktów do lidera.

16. kolejka V ligi: Start Radziejów - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
 Mecz 16. kolejki V ligi

MKS Start Radziejów
 vs KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

Stadion MOSiR w Radziejowie, ul. Sportowa 1
sobota, 15 listopada 2014 r., godzina 13:00

Sędziować będą: Piotr Wysocki (Rypin) oraz ???

Zakończenie rundy jesiennej 2014/2015

Zarząd Klubu Piłkarskiego Brzysko-Rol zaprasza piłkarzy, trenerów oraz kierownictwo drużyny seniorów i juniorów młodszych na zakończenie rundy jesiennej, które odbędzie się w siedzibie Przedsiębiorstwa Rolno-Przetwórczego "Brzysko-Rol" w Brzyskorzystwku ("Pałac")  w środę 19 listopada 2014 r. o godzinie 18:00.

Seniorzy - podsumowanie rundy jesiennej

"Panowie własnego podwórka"

Mecze rozegrane w miniony wtorek kończyły rundę jesienną klasy okręgowej seniorów. Co prawda do rozegrania została jeszcze jedna kolejka, ale będą to już mecze rundy wiosennej rozgrywane awansem. W dalszej części newsa podsumowanie gier Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko w grupie kujawsko-pomorskiej II.

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Zdrój Ciechocinek 4:0 (2:0)

Brzyskorzystewko nadal niezdobyte

Pewnym zwycięstwem Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko nad Zdrojem Ciechocinek zakończył się rozegrany dziś mecz 15. kolejki V ligi. W potyczce kończącej pierwszą rundę podopieczni Stanisława Bembnisty pewnie ograli gości z Ciechocinka 4:0 (2:0). Wynik otworzył pięknym strzałem Maciej Będzitko, następnie nie do obrony głową trafił Piotr Kowalski a w drugiej części przyjezdnych dobili Patryk Kurowski - z karnego oraz Łukasz Janicki, który strzelił precyzyjnie z ostrego kąta. Za tydzień ostatni jesienny mecz w którym Brzysko-Rol udaje się do Radziejowa.

wtorek, 11 listopada 2014 r., godz 13:00

Sędziować będą: Maciej Daszkiewicz (Bydgoszcz) oraz Łukasz Damski (Bydgoszcz) oraz Paweł Oparczyk (Zamość)
GKS Baruchowo - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2:1 (0:1)

Brzysko-Rol poległ w Baruchowie

Nie udało się podtrzymać dobrej passy piłkarzom Brzysko-Rolu, którzy po trzech meczach z rzędu bez porażki ulegli dziś w odległym Baruchowie miejscowemu GKS-owi 2:1. Po golu Krystiana Bojasa prowadziliśmy do przerwy 0:1, ale w drugiej części gospodarze zdołali dwa razy pokonać Tomasza Pankowskiego i ostatecznie komplet punktów zapisali na swoim koncie. Po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją, do gry wrócił nasz stoper, Marcin Grochowski.

14. kolejka V ligi: GKS Baruchowo - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
 Mecz 14. kolejki V ligi

GKS Baruchowo

Stadion Gminny w Baruchowie
sobota, 8 listopada 2014 r., godzina 13:00

Sędziować będą: Jerzy Rolbiecki oraz Arkadiusz Traczyk i Krzysztof Kaczmarek (wszyscy z Torunia)