::: Strona główna ::: V liga ::: KP BrzyskoRol ::: Młodzież ::: Zaloguj ::: Rejestracja ::: Redakcja ::: Galeria 27.02.2015
Sparing: Sokół Damasławek - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
 Mecz sparingowy

   
   


   
GLKS Sokół Damasławek 
 vs. KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko  
   
 Damasławek
 sobota 28 lutego 2015 r. godzina 15:30
Sparing: Unia Lechpol Wapno - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4:2 (1:1)
   

Unia lepsza o dwa gole


Porażką 4:2 (1:1) zakończył się drugi mecz kontrolny piłkarzy Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko przed rundą wiosenną sezonu 2014/2015. Podopieczni Stanisława Bembnisty dwa razy na stadionie w Wapnie obejmowali prowadzenie, ale to ostatecznie miejscowi zakończyli sparing zwycięsko. Bramki dla naszych strzelili Rafał Gwit i Kamil Siatka. Pierwszą połowę nasi kończyli w 9-tkę, po usunięciu z boiska za niesportowe zachowanie Tomasza Witkowskiego i Tomasza Szpechcińskiego a w drugiej odsłonie kontuzji nabawił się Mateusz Janasiński i kończyliśmy w dziesięciu.

Historia klubu w liczbach
 
Korzystając z portalu futbolowo.pl, udostępniamy naszym internautom serwis poświęcony historii Klubu Piłkarskiego Brzysko-Rol Brzyskorzystewko. Pod adresem historia-brzysko-rolu.futbolowo.pl znajdziecie zestawienia statystyczne w wszystkich sezonów w całej historii klubu!!! Składy meczowe, zmiany, strzelcy, kartki, minuty spędzone na boisku oraz kadry Brzysko-Rolu w poszczególnych sezonach. Poza raportami meczowymi prześledzić można osiągnięcia poszczególnych piłkarzy, przeglądając ich historię występów. Na chwilę obecną serwis jest uzupełniony o wszystkie sezony V ligi (od 2006/07 do obecnego), A klasy (od 2002/03 do 2005/06) oraz rozgrywki pucharowe. Trwają prace nad uzupełnieniem informacji o poszczególnych meczach w klasie B (sezony 1997/08 - 2001/02). Ponadto o obecnym sezonie, korzystając z danych systemu extranet, znajdziecie pełne, oficjalne informacje statystyczne na temat wszystkich drużyn. Zapraszamy do zaglądania.Terminarz
  

 Piłkarska wiosna w Brzyskorzystewku


Działacze oraz trener Brzysko-Rolu ustalili już wszystkie terminy spotkań ligowych pierwszego zespołu, które wiosną oglądać będziemy mogli w Brzyskorzystewku. Nasi zawodnicy przed własną publicznością zagrają siedem razy.


Sparing: Unia Lechpol Wapno - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
 Mecz sparingowy

   
   


   
KS Unia Lechpol Wapno 
 vs. KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko  
   
 Wapno, ul. Świerczewskiego 1a
 sobota 21 lutego 2015 r. godzina 15:00
Zdjęcia z sobotniego sparingu


  Zdjęcia z meczu z Jadownikami


Na facebookowym fanpage'u  LZS-u Jadowniki dostępne są zdjęcia z sobotniego meczu sparingowego, rozegranego w Brzyskorzystewku


Zdjęcia z meczu znajdziecie pod tym adresem

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - LZS Jadowniki 5:1 (2:0)
   

Zwycięski pierwszy sparing 


Zgodnie z oczekiwaniami, zwycięstwem Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko nad B-klasowymi Jadownikami zakończył się rozegrany dziś pierwszy mecz kontrolny podopiecznych Stanisława Bembnisty przed rundą wiosenną sezonu 2014/2015. Nasi zaaplikowali gościom pięć goli, tracąc jednego. Za tydzień Brzysko-Rol czeka bardziej wymagający test, sparing z V-to ligową Unią Wapno. 

Sparing: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - LZS Jadowniki
 Mecz sparingowy

   
   


   
KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 
 vs. LZS Jadowniki  
   
 Brzyskorzystewko (boczne boisko)
 sobota 14 lutego 2015 r. godzina 14:00
Turniej halowy w Wapnie
  

 Jurand najlepszy, 3. miejsce Brzysko-Rolu


Siedem drużyn rywalizowało o mistrzostwo w rozgrywkach halowych w Wapnie. Zwycięzcą okazał się Jurand Koziegłowy, który pokonał w finale Unię II Wapno. Brzysko-Rol zakończył zmagania na 3. miejscu.

Turniej halowy w Wapnie
  

 Turniej halowy w Wapnie


W sobotę 7 lutego br. pierwsza drużyna Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko weźmie udział w halowym turnieju w Wapnie. Zawody rozpoczną się o godzinie 10. Więcej informacji podawać będziemy jutro na bieżąco w trakcie trwania turnieju.

Sparingi
  

 Cztery sparingi w okresie przygotowawczym


Znamy już wszystkich sparingpartnerów pierwszej drużyny Brzysko-Rolu, która z początkiem roku 2015 rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej sezonu ligowego 2014/2015. Formę podopiecznych Stanisława Bembnisty sprawdzą Notecianka Pakość, Sokół Damasławek oraz dwukrotnie Unia Wapno. Pierwszy mecz kontrolny zaplanowano na weekend 21/22 lutego 2015 r.

Strona 1 z 125 1 2 3 4 > >>

Historia Brzysko-Rolu

SPARINGI
Zima 2015

V LIGA
Grupa Kujawsko-Pomorska II


TERMINARZ I WYNIKI

Tabela szczegółowa

JUNIORZY MŁODSI
Grupa Bydgoszcz III


TERMINARZ I WYNIKI

Tabela szczegółowa

ORLIKI
Grupa Bydgoszcz V


TERMINARZ I WYNIKI

Tabela szczegółowa


Galeria Zdjęć

MULTIMEDIA - ARCHIWUM

Reklama

Kalendarz Brzysko-Rolu
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28

KOMUNIKAT ZARZĄDU KP BRZYSKO-ROL

Partnerzy
QR kod serwisu
qrcode
Powered by PHP-Fusion © 2008