::: Strona główna ::: V liga ::: KP BrzyskoRol ::: Młodzież ::: Zaloguj ::: Rejestracja ::: Redakcja ::: Galeria 27.05.2015
Sadownik Waganiec - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2:0 (2:0)

Niespodzianki nie było

Wynikiem 2:0 zakończył się mecz 26. kolejki V ligi pomiędzy Sadownikiem Waganiec a Brzysko-Rol Brzyskorzystewko. Gospodarze, którzy pewnie zmierzają ku IV lidze o losach meczu przesądzili jeszcze do przerwy, dwukrotnie pokonując Tomasza Pankowskiego. Po zmianie stron kibice w Zbrachlinie nie doczekali się goli i Sadownik zapisał na swoim koncie komplet oczek.

26. kolejka V ligi: Sadownik Waganiec - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
 Mecz 26. kolejki V ligi

GKS Sadownik Waganiec
 vs. KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

Zbrachlin
 sobota 23 maja 2015 r., godz. 16:30

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3:2 (3:1)

Długo wyczekiwane zwycięstwo

Ważny krok w kierunku utrzymania w szeregach V ligi zrobili wczoraj podopieczni Stanisława Bembnisty, pokonując wczoraj w meczu 25. kolejki klasy okręgowej na własnym boisku Zjednoczonych Piotrków Kujawski. Spotkanie lepiej zaczęli goście, którzy za sprawą Michała Kozłowskiego w 12 minucie wyszli na prowadzenie. Brzysko-Rol długo nie mógł strat odrobić ale końcówkę pierwszej odsłony miał kapitalną. Najpierw w 38 minucie wyrównał Maciej Będzitko, chwilę później na 2:1 trafił Rafał Gwit a tuż przed gwizdkiem, gola do szatni rywalom wpakował skuteczny ostatnio Radosław Zieliński. Zjednoczeni po przerwie zagrali lepiej niż gospodarze ale stać ich było tylko na bramkę Seweryna Hełminiaka i mecz zakończył się wygraną Brzysko-Rolu 3:2.

Orliki: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Burza Nowa Wieś Wielka 14:0

Burza z gradem goli

Pierwsze punty na wiosnę zdobyli wczoraj orliki Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko, którzy w Żninie pewnie pokonali ostatnią w tabeli Burzę Nowa Wieś Wielka 14:0.

25. kolejka V ligi: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
 Mecz 25. kolejki V ligi

KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
 vs. MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski

Brzyskorzystewko
 sobota 16 maja 2015 r., godz. 17:00

Kapral-Car Dąb Barcin - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1:1 (0:1)

Derby na remis

Remisem 1:1 zakończył się mecz 24. kolejki V ligi pomiędzy Dębem KapralCar Barcin a Brzysko-Rolem Brzyskorzystewko. Goście do przerwy prowadzili po trafieniu Radosława Zielińskiego, lecz po zmianie stron z rzutu karnego wyrównał Jarosław Plewa i derby Pałuk zakończyły się podziałem punktów, który żadnej z drużyn z pewnością nie zadowala.

Więcej wkrótce.

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Lider Włocławek 2:4 (1:2)

Równia pochyła

Trzeciej z rzędu porażki na własnym boisku doznali wczoraj piłkarze Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko. Drużyna, która jeszcze niedawno mogła pochwalić się znakomitym bilansem meczów u siebie, teraz rozdaje punkty na prawo i lewo, pikując przy okazji w dolną strefę tabeli i zamiast spokojnej końcówki, znów czeka nas walka o utrzymanie w okręgówce. Po raz kolejny też, boli styl w jakim nasi schodzą z boiska pokonani. W potyczce z Liderem rękawice podjął jedynie Tomasz Witkowski, który wykazywał wolę do walki i starał się pociągnąć zespół za sobą. Pozostali, poza bramkarzem, zagrali piłkarsko zdecydowanie poniżej możliwości, lecz przede wszystkim, zabrakło im ambicji i chęci pokazania rywalom, że oni są gospodarzami i grają na własnym boisku.

sobota, 2 maja 2015 r., godzina 12:00

Sędziować będzie: Patryk Wódkowski (Żnin)
Zdjęcia z meczu w Szubinie

Zdjęcia z meczu z Szubinianką

Na stronie internetowej Szubinianki Szubin dostępne są zdjęcia z sobotniego meczu 22. kolejki V ligi pomiędzy Szubinianką Szubin a Brzysko-Rolem Brzyskorzystewko.

Zdjęcia z meczu znajdziecie pod tym adresem

Szubinianka Szubin - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2:2 (0:0)

Podjęli rękawice i wyszarpali jeden punkt

Po trzech z rzędu porażkach ligowych, piłkarze Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko wreszcie zapunktowali. Zdobycz w postaci jednego punktu jest o tyle cenna, że wywalczona na niełatwym terenie w Szubinie, gdzie Szubinianka jest bardzo wymagająca. Do przerwy kibice zgromadzeni na stadionie miejskim nie doczekali się bramek, za to w drugich 45 minutach obejrzeli aż cztery. Gospodarze dwa razy obejmowali prowadzenie, ale za każdym razem nasi zdołali skutecznie odpowiedzieć. Bramki dla Brzysko-Rolu strzelili Łukasz Siatka oraz Radosław Zieliński, czyli zmiennicy, którzy na boisku pojawili się w drugiej połowie. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz wygrać, jednak nasi napastnicy zmarnowali kilka dogodnych okazji bramkowych.

Orliki: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Pogoń Mogilno 0:9 (0:3)

Lekcja gry od Pogoni Mogilno

Wysoką porażką Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko z wyżej notowaną Pogonią Mogilno zakończył się rozegrany dziś w Żninie mecz 11. kolejki klasy Orlików. Podopieczni Rafała Krygiera, mimo ambicji i walki, wyraźnie ustępowali lepiej zorganizowanym gościom, którzy zagrali o wiele dojrzalej i skuteczniej od rówieśników z Brzysko-Rolu. Mimo gradu goli jaki przyjął na swoje barki Kuba Starczewski, właśnie nasz bramkarz był jaśniejszym punktem zespołu, skutecznie broniąc w wielu innych sytuacjach a tym samym ratując siebie i kolegów przed "dwucyfrówką". Poza tym, dobrze zaprezentowali się Hubert Dolata oraz Kevin Lebert.