::: Strona główna ::: V liga ::: KP BrzyskoRol ::: Młodzież ::: Zaloguj ::: Rejestracja ::: Redakcja ::: Galeria 18.09.2014
Orlicy: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Jeziorak Żnin 0:16 (0:8)

Wygrało doświadczenie

Kolejny mecz w ramach rozgrywek o mistrzostwo klasy orlików mają za sobą najmłodsi piłkarze Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko. Rozgrywający mecz w roli gospodarza na boisku w Żninie podopieczni Rafała Krygiera mierzyli się z bardzo doświadczonym już jak na tą grupę wiekową Jeziorakiem Żnin. Mecz zakończył się w jeden możliwy sposób, czyli wysoką wygraną żninian, ale naszym młodym zawodnikom dziękujemy za ambitną walkę o honorowego gola. Sztuka ta niestety się nie udała, ale nie ma się co przejmować. Ważniejsze jest zdobyte cenne doświadczenie i przyjrzenie się z bliska, jak grają zespoły trenujące ze sobą od kilku lat.

vs KS Noteć Gębice

Żnin, ul. W. Pieniężnej 19 ("orlik" przy SP nr 2)
sobota, 20 września 2014 r., godzina 10:00

Sędziować będzie: Janusz Kuśnierek
3. kolejka Orlików: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Jeziorak Żnin
 Mecz 3. kolejki klasy Orlików

vs UKS Jeziorak Żnin

Żnin, ul. Gnieźnieńska 7 (boisko "Orlik)
środa, 17 września 2014 r., godzina 16:30

Sędziować będzie: Hubert Dojaś (ze Żnina)
Orlicy: Pogoń Mogilno - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 7:1 (3:0)

Orlicy zadebiutowali w rozgrywkach

Pierwszy mecz ligowy w sezonie 2014/2015 mają za sobą "Orlicy" Brzysko-Rolu, którzy w inauguracyjnym, a dla wszystkich naszych młodych graczy, pierwszym w życiu meczu o stawkę w ramach rozgrywek prowadzonych przez krajowy związek piłki nożnej, mierzyli się w minioną niedzielę z Pogonią Mogilno. Prowadzona przez Rafała Krygier najmłodsza grupa wiekowa z Brzyskorzystewka niestety uległa gospodarzom 7:1 (3:0), jednak zaprezentowała się bardzo ambitnie i stworzyła wespół z bardziej doświadczonym rywalem ciekawe widowisko, które oglądała bardzo duża grupa kibiców.

Goplania Inowrocław - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2:1 (1:1)

Problemów na wyjazdach ciąg dalszy

Z trzeciego wyjazdu ... trzeci raz Brzysko-Rol wraca bez zdobyczy punktowej. Mecze wyjazdowe jak widać stanowią problem dla podopiecznych Stanisława Bembnisty, a drużyna na boiskach rywali traci sporo na swojej wartości. Mecz z Goplanią co prawda rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, gdyż w 5. minucie gola zdobył Maciej Będzitko, jednak miejscowi szybko odpowiedzieli golem wyrównującym a w końcówce przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Po sześciu seriach gier Brzysko-Rol zajmuje pozycję w środkowej strefie tabeli i jeśli nasi piłkarze chcą powalczyć o miejsca w czołówce muszą zacząć w końcu punktować nie tylko u siebie.

Mecz 6. kolejki V ligi

IKS Goplania Inowrocław
vs KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

Inowrocław, ul. Orłowska 48
niedziela, 14 września 2014 r., godzina 16:30

Sędziować będą: Adrian Sławkowski (V liga) oraz Krzysztof Budziński i Jarosław Bykowski (wszyscy z Lipna)

Mecz 4. kolejki Juniorów Młodszych

LKS Sparta Janowiec Wielkopolski

Janowiec Wielkopolski
niedziela, 14 września 2014 r., godzina 11:00

Sędziować będzie: Mateusz Galas (z Janowca Wielkopolskiego)

Mecz 2. kolejki klasy Orlików

KS Pogoń Mogilno

Mogilno
niedziela, 14 września 2014 r., godzina 15:00

Sędziować będzie: Marta Czerwińska (z Janikowa)
Jun. młodsi: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Kapral-Car / Dąb Barcin 1:2 (1:1)

Juniorzy nadal bez punktów

W rozegranym wczoraj meczu 3. kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy okręgowej juniorów młodszych, Brzysko-Rol przegrał na własnym boisku z Kapral-Car/Dębem Barcin 1:2 (1:1). Nasi młodzi piłkarze po golu Wojciecha Zastawnego prowadzili 1:0, ale przed przerwą goście wyrównali a w drugiej połowie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść i wyjechali z Brzyskorzystewka bogatsi o trzy punkty. Podopieczni Janusza Nowaka  zatem nadal pozostają bez punktów i zajmują w tabeli przedostatnie miejsce, wyprzedzając Goplanię Inowrocław dzięki mniejszej liczbie straconych goli.

3. kolejka Jun. Młodszych: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Kapral-Car / Dąb Barcin
 Mecz 3. kolejki Juniorów Młodszych

vs. LKS Kapral-Car / Dąb Barcin

środa 10 września 2014 r., godzina 17:30

Sędziować będzie: Patryk Wódkowski (ze Żnina)

(kadra juniorów młodszych uzupełniona - do obejrzenia TUTAJ)
Jun. mł.: Burza Nowa Wieś W. - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3:0 (1:0)

Burza lepsza w meczu juniorów

Drugą porażkę w drugim meczu sezonu 2014/2015 w minioną niedzielę ponieśli juniorzy młodsi Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko. W spotkaniu wyjazdowym podopieczni Janusza Nowaka ulegli Burzy Nowa Wieś Wielka 3:0 (1:0) i wespół z trzema innymi drużynami z zerowym dorobkiem zamykają ligową tabelę.

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Kujawiak Lumac Kowal 5:2 (2:1)

Hat-trick Rafała Gwita

Huśtawkę nastrojów zafundowali swoim kibicom piłkarze Brzysko-Rolu w meczu 5. kolejki V ligi, w którym podejmowali Kujawiaka Lumac Kowal. Prowadzenie w meczu objęli goście, ale jeszcze przed przerwą Brzysko-Rol wyszedł na prowadzenie. W drugiej odsłonie najpierw nasi podwyższyli na 3:1 by chwilę później pozwolić przyjezdnym na strzelenie gola kontaktowego i do końca meczu wynik meczu był sprawą otwartą. Piekielny skwar lepiej znieśli podopieczni Stanisława Bembnisty i w doliczonym czasie gry wyprowadzili dwie zabójcze kontry po których ustalili wynik pojedynku na 5:2 dla Brzysko-Rolu. Dwa gole zdobył Łukasz Janicki a hat-tricka na swoim koncie zapisał Rafał Gwit.

Zdjęcia z meczu zobacz również na  /KPBrzyskoRol

5. kolejka V ligi: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Kujawiak Lumac Kowal
 Mecz 5. kolejki V ligi - ZMIANA GODZINY!!!

vs. MGKS Kujawiak Lumac Kowal

sobota 6 września 2014 r., godz. 16:00 13:00

Sędziować będą: Waldemar Burkiewicz (V liga) oraz Bartosz Burkiewicz i Dariusz Burkiewicz (wszyscy z Sępólna)