::: Strona główna ::: KP BrzyskoRol ::: Młodzież - 2015/2016 ::: Zaloguj ::: Rejestracja ::: Redakcja ::: Galeria 19.09.2017
Turniej Żaków w Brzyskorzystewku
  

Po turnieju Żaków w Brzyskorzystewku


Od samego rana minionej niedzieli na boisku w Brzyskorzystewku trwała rywalizacja drużyn Żaków w 4. wiosennym miniturnieju "grupy finałowej 11-16". W zawodach udział wzięły cztery spośród pięciu ekip w grupie. Do rywalizacji nie przystąpił zespół Victorii Niemcz. Zmagania z kompletem punktów zakończyło Gopło Kruszwica, przed Brzysko-Rolem (9 pkt), Polonią Bydgoszcz (6 pkt) oraz Spójnią Białe Błota (3 pkt).




Wyniki meczów:

BRZYSKO-ROL - GOPŁO KRUSZWICA 1:2 (Alan Pierzyński 19 - Antoni Dzwoniarkiewicz 2, Filip Stanecki 18)

SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA - POLONIA BYDGOSZCZ 1:5 (Mateusz Dacki - Adam Brząkała 8, 13, 15, 17, Michał Karabasz 20)

BRZYSKO-ROL - SPÓJNIA 3:0 (Hubert Furmaniak 3, Jakub Lidmann 10, Alan Pierzyński 20)

GOPŁO - VICTORIA NIEMCZ 3:0 walkower

SPÓJNIA - GOPŁO 1:2
(Mateusz Dacki 18 - Filip Stanecki 5, Mikołaj Urbanek 10)

VICTORIA - POLONIA 0:3
walkower

BRZYSKO-ROL - VICTORIA 3:0 walkower

GOPŁO - POLONIA 2:1 (Antoni Dzwoniarkiewicz 13, 18 - Adam Brząkała 4)

VICTORIA - SPÓJNIA 0:3
walkower

POLONIA - BRZYSKO-ROL 1:3 (Adam Brząkała 14 - Hubert Furmaniak 6, 7, Alan Pierzyński 18)

Tabela turnieju w Brzyskorzystewku:

1.
Gopło Kruszwica
4    
12   
 4 0 
0   
 9:3
2.Brzysko-Rol Brzyskorzystewko        
4
 9 3 0
1
10:3
3.
Polonia Bydgoszcz
4
 6 2 0
2
10:6
4.
Spójnia Białe Błota
4
 3 1 03 5:10
5.
Victoria Niemcz
4
 0 0 04
 0:12


Gopło:
Mateusz Burdziński, Antoni Dębski, Kacper Dereziński, Antoni Dzowniarkiewicz, Kacper Kukuczka, Wiktor Kulczycki, Igor Śmigielski, Dawid Burdziuk, Jakub Burzec, Sebastian Dyrduł, Marcel Giża, Jakub Kołkowski, Filip Stanecki, Mikołaj Stanecki, Mikołaj Urbaniak, Aleksander Wojtów

Brzysko-Rol:
Maksymilian Mucha, Jakub Lidmann, Filip Nowicki, Igor Piekarski, Szymon Szymański, Mikołaj Wrzesiński, Paweł Zieliński, Filip Derech, Hubert Furmaniak, Mateusz Iński, Marcel Michalak, Alan Pierzyński, Szymon Wiechetek

Polonia:
Jakub Woźniak, Adam Brząkała, Arkadiusz Chruszczewski, Michał Karabasz, Aleksander Kwasigroch, Sebastian Łobodziński, Jan Wojciechowski, Stanisław Wojciechowski

Spójnia:
Wiktor Bielski, Kacper Brzykcy, Szymon Burzyński, Patryk Micele, Gracjan Kwiatkowski, Mateusz Figura, Mateusz Dacki, Mikołaj Glaza, Tobiasz Michta, Piotr Bulkot

Victoria:
drużyna nie dojechała na zawody




Tego newsa jeszcze nikt nie skomentowal.
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.



SEZON LIGOWY 2016/2017
Rozgrywki okręgu K-PZPN
grupa wiekowa "D1 MŁODZIK"
D1 Bydgoszcz Grupa IV

Pełny terminarz i wyniki


Tabela szczegółowa


grupa wiekowa "E1 ORLIK"
E1 Bydgoszcz Grupa 18

Pełny terminarz i wyniki


Tabela szczegółowa
Historia Brzysko-Rolu


Galeria Zdjęć

MULTIMEDIA - ARCHIWUM

Kalendarz Brzysko-Rolu
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

KOMUNIKAT ZARZĄDU KP BRZYSKO-ROL

Partnerzy








QR kod serwisu
qrcode
Powered by PHP-Fusion © 2008