::: Strona główna ::: KP BrzyskoRol ::: Młodzież - 2015/2016 ::: Zaloguj ::: Rejestracja ::: Redakcja ::: Galeria 19.11.2017
2. wiosenny miniturniej Żaków
  

Brzysko-Rol najlepszy w turnieju w Białych Błotach!!!


Trzy zwycięstwa oraz jedna porażka - to dzisiejszy bilans żaków Brzysko-Rolu podczas zmagań w 2. wiosennym turnieju grupy 11-16, który rozegrano w Białych Błotach. Osiągnięty wynik dał naszym maluchom wygraną w dzisiejszych zawodach!!! Podopieczni Łukasza Cieśli po 2:1 pokonali gospodarzy i Polonię Bydgoszcz oraz 3:0 Victorię Niemcz. Porażką zakończył się jedynie zacięty mecz z Gopłem Kruszwica, która pokonała Brzysko-Rol 3:4.

Więcej wkrótce.


Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Chemik III Bydgoszcz 8:1
   

Chemik pokonany


Festiwal strzelecki urządzili sobie w piątkowe popołudnie orliki Brzysko-Rolu, którzy w meczu 14. kolejki podejmowali na własnym boisku Chemika III Bydgoszcz. Po dobrej grze nasi młodzi gracze rozbili przyjezdnych 8:1. Hat-tricki na swoich kontach zapisali Kewin Lebert oraz Mateusz Piekarski a po jednym trafieniu dołożyli Dawid Wiśniewski i Bartek Aleksandrowicz.






Wyniki

13. kolejka klasy Orlików (gr. Bydgoszcz V)

piątek, 13 maja 2016 r.
17:00

 Spójnia Białe Błota
2
-1
 Wisełka Solec Kujawski

  (Łukasz Korzeb 24, 44 - Szymon Dudek 50)

Spójnia:
Maksym Brodala, Bartosz Adamski, Hubert Baranowski, Bartosz Falkowski, Maciej Kiliński, Maksymilian Kiliński, Łukasz Korzeb, Kajetan Haponiuk, Bartosz Milicki, Szymon Nitschke, Nikodem Otlewski, Hubert Pilarski, Mateusz Strehlke, Kamil Zabłocki

Wisełka:
Andrzej Nowak, Filip Drobienko, Szymon Dudek, Jakub Młynarczyk, Kamil Rutkowski, Oliwier Światowy, Mateusz Winiecki, Oliwier Szlachta

 
18:00   Brzysko-Rol Brzyskorzyst.
8
-
1
 Chemik III Bydgoszcz
  (Mateusz Piekarski 10, 35, 47, Dawid Wiśniewski 11, Kewin Lebert 50, 54, 56, Bartłomiej Aleksandrowicz 59 - Jakub Raubic 60)

Brzysko-Rol:

Jakub Starczewski, Hubert Dolata, Dawid Wiśniewski, Piotr Zieliński, Kewin Lebert, Mateusz Piekarski, Bartłomiej Aleksandrowicz, Hubert Gwit, Mateusz Piekarski

Chemik III:
Sebastian Mielcarek, Daniel Chylewski, Oskar Makowski, Jakub Mierzchala, Jakub Nowowiejski, Jakub Raubic, Mateusz Synakiewicz, Jakub Czechowski, Szymon Kołodziejski, Nikodem Skrzypiński

 
sobota, 14 maja 2016 r.
10:00

 Jeziorak Żnin
1
-10
 Skra Paterek

  
(Szymon Lach 50 - Wiktor Nowicki 6, 34, Paweł Lewandowski 10, 36, Marcel Bembnista 21, 48, Miłosz Król 32, 34, 60, Konrad Polaszewski 40)

Jeziorak:
Norbert Szulc, Adrian Głowski, Tomasz Brzykcy, Michał Byczyński, Oskar Gabryszak, Szymon Lach, Szymon Pryka, Kornel Szypowski, Maksymilian Konarski, Jan Sytek

Skra:
Igor Bączek, Marcel Bembnista, Miłosz Król, Paweł Lewandowski, Filip Ossowski, Szymon Powalisz, Konrad Ziarnek, Dawid Kończal, Michał Kwaśniewski, Wiktor Nowicki, Konrad Polaszewski, Szymon Wojtalewicz

 
11:00   GLZS Sadki
0
-
12 Młodzieżowy KS II Łochowo
  (Jakub Bachanek 3, Jędrzej Niepokój 3, Stanisław Nowosielski 2, Sergiusz Fares, Marcin Rafeld, Oskar Kłos, Mateusz Kołcon)

Sadki:


MKS II:


 
13:30  Sparta Janowiec Wlkp.
3
-
12
 Dąb Potulice
  (???)

Sparta:


Dąb:


 
 
    
2. wiosenny miniturniej Żaków (gr. Bydgoszcz 11-15)

sobota, 14 maja 2016 r. - boisko "orlik" w B       
 9:00  Polonia Bydgoszcz
3
-
0
 Victoria Niemcz
9:30
  Brzysko-Rol Brzyskorzyst.
2-1 Spójnia Białe Błota
10:00
  Polonia Bydgoszcz0-0 Gopło Kruszwica
10:30
  Victoria Niemcz2-4 Spójnia Białe Błota
11:00
  Brzysko-Rol Brzyskorzyst.2-1 Polonia Bydgoszcz
11:30
  Gopło Kruszwica8-0
 Victoria Niemcz
12:00
  Gopło Kruszwica4-3 Brzysko-Rol Brzyskorzyst.
12:30
  Polonia Bydgoszcz2
-2 Spójnia Białe Błota
13:00
  Spójnia Białe Błota3-1 Gopło Kruszwica
13:30
  Brzysko-Rol Brzyskorzyst.3-0 Victoria Niemcz

14. kolejka Orlików: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Chemik III Bydgoszcz
 Mecz 14. kolejki Orlików

   
   


   
KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 
 vs. BKS Chemik III Bydgoszcz  
   
 
 Brzyskorzystewko
 piątek, 13 maja 2016 r., godz. 18:00
 
Dąb Potulice - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4:2
   

Przegrana po zaciętym meczu


Po efektownym zwycięstwie nad Jeziorakiem w środku tygodnia, tym razem nasze orliki nie dopisały do swojego konta żadnych punktów. W meczu 13. kolejki podopieczni Rafała Krygiera, po zaciętym meczu, ulegli swoim rówieśnikom z Potulic 4:2. O zwycięstwie gospodarzy zdecydowały ostatnie minuty, gdyż jeszcze w 55 minucie był remis 2:2. Obie bramki dla Brzysko-Rolu strzelił Mateusz Piekarski, wykorzystując dogrania Kewina Leberta i Bartka Aleksandrowicza.



1. wiosenny miniturniej Żaków
  

Żaki z trzema punktami po pierwszych zawodach


Victoria Niemcz była gospodarzem pierwszego z pięciu wiosennych turniejów żaków. W "nowej" grupie nasi najmłodsi piłkarze mierzą się z innymi rywalami, którzy jesienią w swoich grupach zajmowali trzecie miejsca. W potyczkach z Polonią Bydgoszcz, Gopłem Kruszwica, Spójnią Białe Błota oraz wspomnianą Victorią Niemcz podopieczni Łukasza Cieśli pokonali tych ostatnich i zakończyli zmagania z trzema punktami i pierwsze zawody na 3. miejscu. Za tydzień turniej rozegrany zostanie w Białych Błotach.




Wyniki

13. kolejka klasy Orlików (gr. Bydgoszcz V)

środa, 4 maja 2016 r. - AWANSEM       
17:30  Skra Paterek
11
-
1
 Sparta Janowiec Wlkp.
  
(Szymon Wojtalewicz 10, Paweł Lewandowski 17, 24, 30, Miłosz Król 23, 29, Kacper Kubik 40, 41, Wiktor Nowicki 45, 53, 58 - Jakub Kosecki 15)

Skra:
Filip Ossowski, Marcel Bembnista, Michał Gołata, Miłosz Król, Michał Kwaśniewski, Paweł Lewandowski, Szymon Powalisz, Kacper Kubik, Wiktor Nowicki, Konrad Polaszewski, Szymon Wojtalewicz

Sparta:
Filip Utecht, Marek Czekajski, Miłosz Grajek, Jakub Kosecki, Jakub Kubiak, Jakub Staśkiewicz, Patryk Wegner, Jakub Becker, Jakub Adamczak, Filip Biłko, Igor Florczak, Wiktor Grzeczka, Mateusz Hutek, Ksawery Pniewski, Radek Pytel, Patryk Roszak, Mikołaj Rurek, Filip Sypniewski

 
czwartek, 6 maja 2016 r. - AWANSEM       
19:00  Chemik III Bydgoszcz
3
-
8
 Spójnia Białe Błota
  (Szymon Lewicki 1, Michał Kozłowski 15, Daniel Chylewski 26 - Łukasz Korzeb 5, 17, Bartosz Malicki 12, Hubert Baranowski 18, 19, Hubert Pilarski 28, Szymon Nitschke 30, 60)

Chemik III:
Krystian Pikul, Jakub Czechowski, Szymon Kołodziejski, Michał Kozłowski, Szymon Lewicki, Oskar Makowski, Jakub Raubic, Daniel Chylewski, Kacper Lemański, Sebastian Mielcarek, Jakub Mierzchała, Tomasz Niemczewski, Maciej Śliżak

Spójnia:
Maksym Brodala, Bartosz Adamski, Hubert Baranowski, Bartosz Falkowski, Maciej Kiliński, Maksymilian Kiliński, Łukasz Korzeb, Bartosz Malicki, Szymon Nitschke, Nikodem Otlewski, Hubert Pilarski, Mateusz Strehlke, Kamil Zabłocki

 
sobota, 7 maja 2016 r.
11:00

 Wisełka Solec Kujawski
22
-0
 GLZS Sadki

  
(Szymon Dudek 3, 8, 25, 44, 51, 52, Kamil Rutkowski 6, 9, 16, 18, 20, 21, 24, 45, Andrzej Nowak 15, 19, Oliwier Szlachta 27, Jakub Młynarczyk 30, 34, 59 Mateusz Winiecki 42, Oliwier Światowy 55)

Wisełka:
Mateusz Winiecki, Filip Drobienko, Szymon Dudek, Jakub Młynarczyk, Kamil Rutkowski, Oliwier Światowy, Oliwier Szlachta, Jakub Bednarek, Andrzej Nowak

GLZS Sadki:
Kacper Kowalski, Bartosz Bembnista, Oliwier Biniak, Antoni Darul, Dominik Kujawka, Michał Nitka, Jakub Pyszka, Kacper Cybulski, Maksymilian Karolczyk, Wojciech Lewandowski, Jan Piszczek

 
 
niedziela, 8 maja 2016 r.
13:00

 Młodzieżowy KS II Łochowo
3
-2
 Jeziorak Żnin

  (Jakub Bachanek 1, Mateusz Grajek 6, 32 - Oskar Gabryszak 23, 33)

MKS II:
Franciszek Domański, Jakub Bachanek, Oskar Kłos, Mateusz Kołcon, Jędrzej Niepokój, Stanisław Nowosielski, Jan Szymański, Szymon Dominiak, Sergiusz Fares, Mateusz Grajek, Marcin Rafeld

Jeziorak:
Adrian Głowski, Oskar Gabryszak, Maksymilian Konarski, Szymon Lach, Sebastian Majkowski, Jan Sytek, Adam Wesołek, Olaf Pryka, Szymon Pryka

 
16:30   Dąb Potulice
4
-
2 Brzysko-Rol Brzyskorzyst.
  
(Dawid Bembnista 13, 44, 60, Kajetan Siekierka 53 - Mateusz Piekarski 24, 48)

Dąb:
Szymon Rybarczyk, Błażej Dankowski, Oskar Drożniak, Igor Jeziorski, Mieszko Ksobiak, Maksymilian Paliński, Kajetan Siekierka, Dawid Bembnista, Marcel Tamas

Brzysko-Rol:
Jakub Starczewski, Hubert Dolata, Dawid Wiśniewski, Piotr Zieliński, Kewin Lebert, Bartłomiej Aleksandrowicz, Mateusz Piekarski, Mateusz Wiśniewski

 
 
    
1. wiosenny miniturniej Żaków (gr. Bydgoszcz 11-15)

sobota, 7 maja 2016 r. - boisko "orlik" w Niemczu       
12:00  Polonia Bydgoszcz
3
-
2
 Spójnia Białe Błota
  (Adam Brząkała 5, 10, 13 - Mateusz Figura 1, 3)

 
12:30
  Gopło Kruszwica
1
-0
 Brzysko-Rol Brzyskorzyst.
  (Filip Stanecki 12)

 
13:00
  Victoria Niemcz
1
-7
 Polonia Bydgoszcz
  (Oskar Papke 6 - Adam Brząkała 3, 13, Michał Karabasz 7, Stanisław Wojciechowski 9, 18, Sebastian Łobodziński 15, Arkadiusz Chruszczewski 20)

 
13:30
  Spójnia Białe Błota3
-2
 Gopło Kruszwica
  (Patryk Micele 4, Mikołaj Stanecki 11sam, Gracjan Kwiatkowski 16 - Damian Kuczewski 10sam, Antoni Dzwoniarkiewicz 15)

 
14:00
  Gopło Kruszwica0
-1 Victoria Niemcz
  (Oskar Papke 10)

 
14:30
  Brzysko-Rol Brzyskorzyst.1
-3 Spójnia Białe Błota
  (Jakub Lidmann 10 - Patryk Micele 4, Mateusz Figura 7, Gracjan Kwiatkowski 17)

 
15:00
  Polonia Bydgoszcz2
-0 Gopło Kruszwica
  (Adam Brząkała 13, Arkadiusz Chruszczewski 14)

 
15:30
  Victoria Niemcz0
-3 Brzysko-Rol Brzyskorzyst.
  (Hubert Furmaniak 1, 6, Michał Zasada 8sam)

 
16:00
  Brzysko-Rol Brzyskorzyst.1
-2 Polonia Bydgoszcz
  (Alan Pierzyński 14 - Adam Brząkała 4, Stanisław Wojciechowski 5)

 
16:30
  Spójnia Białe Błota4
-1 Victoria Niemcz
  (Szymon Burzyński 1, Gracjan Kwiatkowski 17, 19, Patryk Micele 18 - Oskar Papke 1)
 
    
  Victoria:
Konrad Zamojski, Adam Dobrowolski, Kacper Markiewicz, Oskar Papke, Jan Szachnowski, Marcel Topoliński, Nadia Wosik, Mikołaj Kikel, Jakub Pilarski, Karol Wojtczak, Marcin Zasada

Spójnia:

Damian Kuczewski, Kacper Brzykcy, Maksymilian Czerwiński, Gracjan Kwiatkowski, Patryk Micele, Tomasz Michta, Denis Nobis, Wiktor Bielski, Piotr Bukolt, Szymon Burzyński, Mateusz Figura, Mikołaj Glaza

Brzysko-Rol:
Maksymilian Mucha, Mikołaj Wrzesiński, Hubert Furmaniak, Nikodem Kuźniarek, Jakub Lidmann, Filip Nowicki, Szymon Szymański, Igor Piekarski, Alan Pierzyński, Szymon Wiechetek, Paweł Zieliński

Polonia:
Jakub Woźniak, Adam Brząkała, Arkadiusz Chruszczewski, Michał Karabasz, Aleksander Kwasigroch, Sebastian Łobodziński, Stanisław Wojciechowski, Jan Wojciechowski

Gopło:
Mateusz Burdziński, Antoni Dębski, Antoni Dzwoniarkiewicz, Kacper Kukuczka, Wiktor Kulczyński, Igor Śmigielski, Filip Stanecki, Dawid Burdziuk, Jakub Burzec, Sebastian Dyrduł, Jakub Kołkowski, Mikołaj Stanecki, Mikołaj Urbaniak
 
 

1. wiosenny miniturniej Żaków
  1. wiosenny miniturniej Żaków - Niemcz
   
    







PLUKS Victoria Niemcz - gospodarz  
 - KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
- MLKS Gopło Kruszwica
 - GKS Spójnia Białe Błota
 - KP Polonia Bydgoszcz
  
 Niemcz, ul. Bydgoska
 sobota, 7 maja 2016 r.
system - każdy z każdym, początek o godz. 12:00

 
13. kolejka Orlików: Dąb Potulice - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
 Mecz 13. kolejki Orlików

   
    


   
LZS Dąb Potulice 
 vs. KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko  
   
  
 Potulice, ul. Sportowa
 niedziela, 8 maja 2016 r., godz. 16:30
 
Jeziorak Żnin - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0:6 (0:3)
   

Historyczna wygrana orlików


W zaległym meczu 10. kolejki klasy orlików (grupa Bydgoszcz V) piłkarze Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko gładko pokonali na wyjeździe swoich rówieśników z Jezioraka Żnin 0:6 (0:3). Dla naszej drużyny orlików, grającej w rozgrywkach ligowych dopiero od dwóch sezonów,  było to historyczne, pierwsze zwycięstwo nad rywalem zza miedzy. Hat-tricka w meczu ustrzelił Mateusz Piekarski, po golu zdobyli Piotr Zieliński oraz Kewin Lebert a jedno trafienie okazało się samobójcze. Po wygranej w Żninie nasze dzielne orliki awansowały na 4. miejsce w tabeli. Strata do podium wynosi tylko 3 punkty.





Wyniki

Klasa Orlików (gr. Bydgoszcz V)

środa, 4 maja 2016 r. - AWANSEM 13. kolejka       
17:30  Skra Paterek
11
-
1
 Sparta Janowiec Wlkp.
  
(Szymon Wojtalewicz 10, Paweł Lewandowski 17, 24, 30, Miłosz Król 23, 29, Kacper Kubik 40, 41, Wiktor Nowicki 45, 53, 58 - Jakub Kosecki 15)

Skra:
Filip Ossowski, Marcel Bembnista, Michał Gołata, Miłosz Król, Michał Kwaśniewski, Paweł Lewandowski, Szymon Powalisz, Kacper Kubik, Wiktor Nowicki, Konrad Polaszewski, Szymon Wojtalewicz

Sparta:
Filip Utecht, Marek Czekajski, Miłosz Grajek, Jakub Kosecki, Jakub Kubiak, Jakub Staśkiewicz, Patryk Wegner, Jakub Becker, Jakub Adamczak, Filip Biłko, Igor Florczak, Wiktor Grzeczka, Mateusz Hutek, Ksawery Pniewski, Radek Pytel, Patryk Roszak, Mikołaj Rurek, Filip Sypniewski

 
czwartek, 28 kwietnia 2016 r. - ZALEGŁY 10. kolejka       
18:15  Jeziorak Żnin
0
-
6
 Brzysko-Rol Brzyskorzyst.
  (Szymon Pryka 7sam, Piotr Zieliński 18, Mateusz Piekarski 19, 47, 51, Kewin Lebert 56)

Jeziorak:
Adrian Głowski, Maksymilian Konarski, Konrel Szypowski, Szymon Lach, Olaf Pryka, Szymon Pryka, Oskar Gabryszak, Sebastian Majkowski, Michał Byczyński, Jan Sytek, Adam Wszołek

Brzysko-Rol:

Jakub Starczewski, Dawid Wiśniewski, Piotr Zieliński, Bartłomiej Aleksandrowicz, Kewin Lebert, Mateusz Piekarski,  Mateusz Wiśniewski, Hubert Gwit, Hubert Dolata
 
   
 
 
   
Strona 2 z 133 < 1 2 3 4 5 > >>



SEZON LIGOWY 2016/2017
Rozgrywki okręgu K-PZPN
grupa wiekowa "D1 MŁODZIK"
D1 Bydgoszcz Grupa IV

Pełny terminarz i wyniki


Tabela szczegółowa


grupa wiekowa "E1 ORLIK"
E1 Bydgoszcz Grupa 18

Pełny terminarz i wyniki


Tabela szczegółowa
Historia Brzysko-Rolu


Galeria Zdjęć

MULTIMEDIA - ARCHIWUM

Kalendarz Brzysko-Rolu
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

KOMUNIKAT ZARZĄDU KP BRZYSKO-ROL

Partnerzy








QR kod serwisu
qrcode
Powered by PHP-Fusion © 2008