Nabór chętnych do gry w B-klasie.
Wysłane przez koniubrzesc dnia 08 sierpień 2016
 
 Reaktywacja piłki "seniorskiej" w Brzyskorzystewku!!!
Czekamy na chętnych do gry!!!

Po roku przerwy wraca do życia w Brzyskorzystewku piłka nożna w "seniorskim" wydaniu. Do rozgrywek o mistrzostwo klasy B zgłoszona została drużyna KP Brzyskorzystewko. Zespół jednak nie jest reaktywacją KP Brzysko-Rol, którego właścicielem jest Przedsiębiorstwo-Rolno Przetwórcze Brzysko-Rol w Brzyskorzystewku, tylko nowym stowarzyszeniem założonym przez byłych graczy klubu. Niemniej, zarząd KP Brzysko-Rol, który nadal inwestuje w młodzież (w sezonie 2016/2017 grać będą co najmniej dwa zespoły młodzieżowe), postanowił użyczyć nowej drużynie swoje obiekty i nie zamyka drogi do wspólnej przyszłości, jeśli drużyna będzie spisywać się na miarę oczekiwań. Trenerem drużyny będzie Rafał Krygier.

Wszystkich chętnych z okolic Brzyskorzystewka, którzy chcieliby spróbować sił w B klasie, zapraszamy na pierwsze treningi, które rozpoczną się w  tym tygodniu!!! Wkrótce podamy szczegóły.

Chętnych prosimy o kontakt z Jarosławem Milejczakiem, pod numerem tel. 607 577 910.


Jak na razie chęć gry w drużynie zgłosiło kilkunastu byłych piłkarzy Brzysko-Rolu

Rozgrywki B-klasy ruszają w weekend 27/28 sierpnia. KP Brzyskorzystewko dwa pierwsze mecze rozegra na wyjazdach (w Mogilnie oraz Kościelcu Kujawskim), pierwszy mecz u sienie natomiast rozegra w 3. kolejce z Promieniem Szczepanowo.

Terminarz B klasy